Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingschema 2020 - 2021

Trainingschema 2020 - 2021

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
HVV Hollandia Keeperschool 15.45 - 19.30 Rudo Hidden, Ramon van der Pal
  • Kunstgras
  • -
HVV Hollandia 45+1 (zon) 20.00 - 21.30
  • Kunstgras
  • 6
  • -
HVV Hollandia 2 (zon) 20.00 - 21.30
  • Kunstgras
  • 6
  • -
HVV Hollandia 3 (zon) 20.00 - 21.30
  • Kunstgras
  • 6
  • -
HVV Hollandia Zat. 2 20.00 - 21.30
  • Kunstgras
  • 6
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
HVV Hollandia JO14-1 17.00 - 18.30 Ferris Inyamah
  • Kunstgras
  • 5
  • -
HVV Hollandia JO11-3 17.15 - 18.30 Bryan Nicatia
  • Grassmaster
  • 3
  • -
HVV Hollandia JO13-1 17.15 - 18.45 Rudo Hidden
  • Kunstgras
  • 1
  • Van 17:15 tot 18:00 looptraining o.l.v. Raymond Joesoef.
HVV Hollandia JO13-2 17.15 - 18.45 Rijk Schoen, Thomas Verhoeven
  • Kunstgras
  • 2
  • -
HVV Hollandia JO11-1 17.30 - 19.00 Wadih Guizani
  • Zwaluwen'30
  • -
HVV Hollandia JO11-2 17.30 - 19.00 Ramon van der Pal
  • Zwaluwen'30
  • -
HVV Hollandia JO13-3 17.30 - 19.00 Rafik el Hamdi, Kevin Langeveld
  • Zwaluwen'30
  • -
HVV Hollandia JO19-1 18.45 - 20.15 Richard Bulterman, Bryan Nicatia
  • Kunstgras
  • gasten
  • -
HVV Hollandia JO15-1 19.00 - 20.30 Yassin Hassan
  • Zwaluwen'30
  • -
HVV Hollandia JO17-1 19.00 - 20.30 Jan Antoin Berkhout, Jurgen Mohamed
  • Zwaluwen'30
  • -
HVV Hollandia 1 (zon) 20.15 - 21.45 Anand Jagdewsing, Joep Groen, Ron Sijm
  • Kunstgras
  • Selectie
  • Keepers selectie training,
    Ron Sijm

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
HVV Hollandia JO14-1 17.00 - 18.30 Ferris Inyamah
  • Grassmaster
  • 5
  • -
HVV Hollandia JO11-1 17.15 - 18.45 Wadih Guizani
  • Kunstgras
  • 6
  • -
HVV Hollandia JO11-3 17.15 - 18.45 Bryan Nicatia
  • Kunstgras
  • 3
  • -
HVV Hollandia JO13-1 17.15 - 18.45 Rudo Hidden
  • Kunstgras
  • 1
  • -
HVV Hollandia JO13-2 17.15 - 18.45 Rijk Schoen, Thomas Verhoeven
  • Grassmaster
  • 2
  • -
HVV Hollandia 1 (zon) 20.15 - 21.45 Anand Jagdewsing, Joep Groen
  • Kunstgras
  • Selectie
  • -
HVV Hollandia JO19-1 20.15 - 21.45 Richard Bulterman, Bryan Nicatia
  • Kunstgras
  • gasten
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
HVV Hollandia JO11-2 17.15 - 18.45 Ramon van der Pal
  • Kunstgras
  • 1
  • -
HVV Hollandia JO13-3 17.15 - 18.45 Rafik el Hamdi
  • Kunstgras
  • 3
  • -
HVV Hollandia JO15-1 18.45 - 20.15 Yassin Hassan
  • Kunstgras
  • 4
  • -
HVV Hollandia JO17-1 18.45 - 20.15 Jan Antoin Berkhout, Jurgen Mohamed
  • Kunstgras
  • 8
  • -
HVV Hollandia 45+1 (zon) 20.30 - 21.45
  • Kunstgras
  • -
HVV Hollandia 2 (zon) 20.30 - 21.45
  • Kunstgras
  • -
HVV Hollandia 3 (zon) 20.30 - 21.45
  • Kunstgras
  • 6
  • -
HVV Hollandia Zat. 2 20.30 - 21.45
  • Kunstgras
  • 6
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
HVV Hollandia JO13-1 17.00 - 18.30 Rudo Hidden
  • Zwaluwen'30
  • -
HVV Hollandia JO13-2 17.00 - 18.30 Rijk Schoen, Thomas Verhoeven
  • Zwaluwen'30
  • -
HVV Hollandia JO14-1 17.00 - 18.30 Ferris Inyamah
  • Kunstgras
  • 5
  • -
HVV Hollandia JO11-1 17.15 - 18.30 Wadih Guizani
  • Grassmaster
  • 6
  • -
HVV Hollandia JO11-2 17.15 - 18.30 Ramon van der Pal
  • Grassmaster
  • 1
  • -
HVV Hollandia JO11-3 17.15 - 18.30 Bryan Nicatia
  • Grassmaster
  • 2
  • -
HVV Hollandia JO13-3 17.15 - 18.30 Rafik el Hamdi
  • Kunstgras
  • 3
  • -
HVV Hollandia JO15-1 18.45 - 20.15 Yassin Hassan
  • Grassmaster
  • 4
  • -
HVV Hollandia JO17-1 18.45 - 20.15 Jan Antoin Berkhout, Jurgen Mohamed
  • Grassmaster
  • 8
  • -
HVV Hollandia JO19-1 18.45 - 20.45 Richard Bulterman, Bryan Nicatia
  • Kunstgras
  • gasten
  • -
HVV Hollandia 1 (zon) 20.15 - 21.45 Anand Jagdewsing, Joep Groen, Ron Sijm
  • Kunstgras
  • Selectie
  • Keepers selectie training,
    Ron Sijm
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!