Cookie beleid HVV Hollandia

De website van HVV Hollandia is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Colofon

Colofon

Dagelijks bestuur        
Voorzitter   Erik Oudshoorn   voorzitter@hvvhollandia.nl
Penningmeester   Marco Santing   penningmeester@hvvhollandia.nl
Secretaris   Eddy Moreno Glastra   secretaris@hvvhollandia.nl
Commerciële zaken   Hans van Goor    
         
Jeugd        
Vice voorzitter/Jeugdvoorzitter   Michel Taken   jvz-hollandia@outlook.com
Hoofd jeugdopleiding   Samir El Auoad   s.elaouad@hotmail.com
         
Algemene zaken        
Verenigingsmanager   Johan Ramkema   verenigingsmanager@hvvhollandia.nl
         
Betalingsverkeer        
Penningmeester   Marco Santing   facturering@hvvhollandia.nl
         
Kantine        
Voorzitter kantine commissie   Harry Ramkema   Ramkemaharry@outlook.com
         
Wedstrijdzaken        
Competitie planning   Dini Spil-Wansink   wedstrijdsecretaris@hvvhollandia.nl
         
Leden administratie        
         
Technische commissie        
Lid   Ron van der Gracht.   rjvdgracht@live.nl
Lid   Eddy Moreno Glastra   secretaris@hvvhollandia.nl
Lid   Samir El Auoad   s.elaouad@hotmail.com
Lid   Robert Wever    
         
Stichting sponsoring Hollandia.        
Voorzitter   Marco van der Gracht marco.vdgracht@ziggo.nl
Penningmeester   Reina Beers   rjm.beers@kpnmail.nl
Lid   Sandra Boes   slboes@quicknet.nl
         
Club van Honderd        
Lid   Paul Schröder   paul.schroder@travelcounsellors.nl
Lid   Michel Lieshout   mieslieshout@quicknet.nl
Lid   Peter Vissie    
Lid   Aad Droste    
         
PR Hollandia        
Website beheer   Peter van Lobberegt   petervanlobberegt@outlook.com
         
Veiligheid zaken        
Coördinator   Frans Hendriks   06-20789913
         
Consul       06-10784378
Veldkeuring   Jan Beers   janbeers11@gmail.com
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!